הסוד שלנו הוא בפורמולה!
תוסף תזונה כחול-לבן, שמיוצר על ידי מדענים ישראלים, משלב ארבעה צמחי מרפא לתוסף אחד!

גרסיניה קמבוג'יה

תכירי את הסופר-פוד שכובש את קליפורניה בשנים האחרונות – הגרסיניה רמבוג'יה.

הפרי, שמגיע במקור מאינדונזיה שבאסיה, הוכח מחקרית כאקפטיבי במיוחד לעידוד הגוף לשריפת שומנים. ברחבי העולם, הגרסיניה קמבוג'יה נחשב לסופר-פוד (מאכל-על), אשר עוזר למאות אלפי נשים!

הגרסיניה קמבוג’יה מכיל חומרים המעכבים את פעילותו של אנזים כבד בשם ציטראט לייס שתפקידו הוא המרת סוכרים ופחמימות לחומצות שומן ולכולסטרול. הרכיב הדומיננטי ביותר המצוי בגרסיניה קמבוג’יה, נקרא חומצה הידרוקסי – סיטרית, אשר נמצא כי חומצה זו מאיצה ומגדילה את קצב חילוף החומרים, מעודדת שריפת שומנים, מונעת היווצרותם של תאים חדשים ואפילו מדכאת תחושת רעב – וכל זה בפרי, 100% טבעי!

בעקבות כך, נצפה ביקוש גובר והולך לתוספים המכילים גרסיניה קמבוג’יה ברחבי ארה”ב ובכל רחבי העולם.

גוארנה

הפרי הטרופי המפורסם בדרום אמריקה!

היישר מיערות האמזונאס שבדרום אמריקה, בעל תרכובות טבעיות רבות בעלות סגולות רפואיות ובריאותיות מיוחדות – הגוארנה.

בברזיל, נחשב הגוארנה לפרי פופולרי במיוחד עד היום, ונוהגים להכין ממנו משקאות קלים מוגזים ואפילו כמוסות, שמהן נוטלים המשתתפים בקרנבל המסורתי בריו על מנת לשמור על כוחם.

היתרונות של פרי הגוארנה כוללים מקור טבעי לאנרגיה טבעית וערנות, סיוע לשריפת שומנים באמצעות הפרשתם אל תוך מחזור הדם במטרה להפוך אותם לאנרגיה זמינה, מסייע להתמודדות עם לחץ ומתח, מחזק את הפעילות המוחית והמינית ואפילו סיוע למערכת העיכול!

עם יתרונות בריאותיים כה רבים, אין מה להיות מופתעים שפרי הגוארנה הפך לכל כך מוכר ברחבי העולם.

קפה ירוק

שילוב של סגולות רפואיות

לרוב, אנחנו שותים קפה כדי לקבל את זריקת המרץ היומית שלנו, אבל בקפה הירוק (ששונה מהקפה אותו אנו שותים מידי בוקר) התכלית היא שונה לחלוטין – אתם תופתעו לגלות באיזה אופן הצמח הזה מסוגל לגרום לכם להשיג את המטרה שלכם באופן טבעי!

למעשה, פולי הקפה הירוק הם אותם הפולים המשמשים להפקת קפה, בטרם תחילת תהליך העיבוד. הקפה הירוק מכיל כמות גבוהה של חומצה כלורגנית אשר מסייעת מאוד בשריפת שומן, הקפה הירוק מכיל גם כמות גדולה של פוליפנולים (סוג של תרכובת כימית אורגנית) אשר נמצאות לרוב בצמחים, וגם להן משויכות תכונות מסייעות מאוד שנלחמות במחלת ההשמנה. 

קפה ירוק מכיל ריכוז מדהים של רכיבים יעילים התורמים רבות לבריאות איתנה. בין היתר, קפה זה מכיל סיבים תזונתיים, התורמים ליצירת תחושת שובע ותורמים לשריפת שומנים. כמו כן, קפה ירוק מכיל ריכוז גבוה במיוחד של מינרלים חשובים, כמו אשלגן, מגנזיום וסידן.

קפה ירוק מכיל גם ריכוז מסוים של קפאין, אשר משפיע על הגוף באופן חיובי בהיבט הקוגניטיבי – מגביר ערנות, משפר את היכולות המנטליות, מפיג עייפות, משפר תפקוד פיזי, מגרה את מערכת העצבים המרכזית, יעיל לטיפול בבעיות בדרכי הנשימה כמו אסטמה, וידוע כמרחיב סימפונות אפקטיבי.

תה ירוק

הסוד של הטבע לירידה במשקל

בשל תהליך הייבוש הייחודי של עלי התה הירוק (לעומת תה שחור), הוא כמות גדולה מאוד של נוגדי חמצון (GC, EGC, EC,ECGC), המסייעים להעלאת רמת נוגדי החמצון בגוף ובכך משפרים את ההגנה הטבעית שלו.

מחקרים הוכיחו כי בזכות החומרים הפעילים בתה הירוק, צריכה קבועה שלו מסייעת להפחית את הסיכון למחלות לב וכלי דם. נוסף על כך, מחקרים מצאו כי לתה הירוק יש יכולת הגנה מפני סוגים שונים של סרטן, כמו סרטן השד, השחלות, הרחם והערמונית.

כמו כן, ב-2013 התפרסם במגזין המדעי American Society for Nutrition מאמר שבחן את השפעת התה הירוק על העלאת קצת חילוף החומרים בגוף בזמן מנוחה ובזמן פעילות. המאמר הסתמך על מחקרים שנעשו בשנים האחרונות שבדקו מנגנונים ביוכימיים פיזיולוגים של השפעת התה הירוק על המנגנונים.

בקצרה, היתרונות הבריאותיים של התה הירוק כוללים שמירה על בריאות הלב, תרומה להפחתת הכולסטרול בדם, שיפור חילוף החומרים, פינוי רעלים מהגוף, סיוע לעיכול תקין וירידה במשקל.

חומצות אמינו

הסוד שכל מתאמן בחדר כושר מכיר

כרומיום הוא מינרל המעורב בתהליך ייצור האינסולין בגוף, הוא מאזן את הפרשתו ומווסת את רמות הסוכר בדם באמצעות הגברת רגישותם של קולטני התא לאינסולין. 

הורמון האינסולין, הוא ההורמון החיוני למטבוליזם של פחמימות. הוא הורמון שתפקידו להחדיר את הסוכר מהדם אל התאים במטרה לייצר אנרגיה. כמו כן, כרומיום מסייע באיזון רמות הסוכר, טריגליצרידים וכולסטרול, ומסייע בתהליך, בהפחתת הרעב וביטול הכמיהה למתוקים ולפחמימות.

במחקר שנערך בארץ במרכז הרפואי שמואל הרופא, בדקו החוקרים את יעילות התוסף D7 המכיל כרומיום פיקולינאט, על חולי סוכרת מבוגרים. במהלך המחקר ניתן לחולי סוכרת מסוג 2 המאושפזים במחלקת השיקום, מול קבוצת ביקורת. בכל קבוצה השתתפו כ-40 חולי סוכרת, גברים ונשים, בגילאי 73 בממוצע.

החולים בקבוצה הראשונה קיבלו פעמיים ביום כמוסה של 200 מק”ג כרום פיקולינאט, למשך שלושה שבועות. קבוצת הביקורת קיבלה כמוסת פלסיבו (כמוסה ריקה ללא השפעה לצורך המחקר). החולים בשתי הקבוצות קיבלו במקביל את הטיפול התרופתי המקובל לסוכרת, וכן תזונה נכונה שכללה 1,500 קלוריות ביום. בתום תקופת המחקר נצפתה ירידה משמעותית בערכי רמות הסוכר, הכולסטרול והטריגליצרידים, אצל המשתתפים שקיבלו את התוסף.

כמו כן, ב-2013 התפרסם במגזין המדעי American Society for Nutrition מאמר שבחן את השפעת התה הירוק על העלאת קצת חילוף החומרים בגוף בזמן מנוחה ובזמן פעילות. המאמר הסתמך על מחקרים שנעשו בשנים האחרונות שבדקו מנגנונים ביוכימיים פיזיולוגים של השפעת התה הירוק על המנגנונים.

בקצרה, היתרונות הבריאותיים של התה הירוק כוללים שמירה על בריאות הלב, תרומה להפחתת הכולסטרול בדם, שיפור חילוף החומרים, פינוי רעלים מהגוף, סיוע לעיכול תקין וירידה במשקל.

ועכשיו - במחיר מבצע לזמן מוגבל, כולל משלוח חינם!