תקנון האתר והסכם רכישת מוצרים

מבוא

התקנון מהווה את הבסיס המשפטי בכל עניין הקשור לפעילות החברה ובפעולה שהתבצעה דרכו. זאת לרבות אך לא רק, קבלת מידע הקשור למוצרי החברה, ביצוע רכישה של מוצרי החברה, קבלת שירות לאחר רכישת מוצרי החברה.

קריאת התקנון על סעיפיו מהווה תנאי מקדים לביצוע רכישה של מוצרי החברה באמצעות האתר ו/או המוקד הטלפוני

כל המידע באתר אינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ, טיפול, אבחון המלצה ו/או השגחה רפואית של רופא או מטפל כלשהו. ואין משום התחייבות או הבטחה לירידה  במ שקל ,להשתמש או להסתמך על התוכן המוצג באתר למטרות אבחון או טיפול של בעיות בריאות או מחלות למיניהן. אם יש מידע או חשש לבעיה רפואית כלשהי, חובה עליך לפנות מיד לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו ולא להסתמך בצורה כלשהי על התכנים הפרסומיים המוצגים באתר.

שימוש באתר, פנייה לחברה ו/או לעובדיה כתוצאה מהשימוש בו ורכישת מוצרי החברה, מהווה אישור לקריאת התקנון על בוריו ולהסכמה לכלליו כמכלול אחד

אם אינך מסכים/ה לכלל מכללי התקנון, הנך מתבקש/ת שלא לעשות שימוש באתר

הרכישה

 

האתר מאפשר ללקוחות נייצ'רס גרין ש.י בע'מ רכישה נוחה, קלה ובטוחה של המוצרים (להלן: "מוצרים") באמצעות האינטרנט.
הרכישה באתר היינה באמצעות בכרטיס אשראי, ביט  ואו בהעברה בנקאית. העסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי, השלמת העברה הבנקאית או אישור של חברת האשראי.
מחיר המוצרים המופיע באתר כולל מע"מ כחוק.
במידה ומוצר חסר במלאי אנו שומרים לנו את הזכות להציע לך חלופה. במידה ותאשר/י את ההחלפה נבצע את השלמת פעולת הרכישה. במידה ותסרב/י לא נבצע כל פעולת חיוב אשראי או בביט , ובמידה שבוצעה העברה בנקאית כספך יוחזר אליך כאשר את ההעברה חזרה יראה הלקוח לפי הזמינות באתר הבנק של הלקוח ועדכון הפעולות הבנקאיות מעת לעת על פי חוקי הבנק.

חברת  נייצ'רס גרין ש.י בע"מ שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצרים בכל עת שתחפוץ וכן לשלול זכות רכישה בחנות הווירטואלית על פי שיקול דעתה.

ניתן לשלם באתר עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית והצמדה.

אישור העסקה מותנה באישור חברת האשראי לביצוע הפעולה.

אישור עסקה בהעברה בנקאית עשוי לקחת כ 24-48 שעות מרגע העברת התשלום. נייצ'רס גרין ש.י בע'מ תתחיל בתהליך טיפול הבקשה לרכישה, עם קבלת אישור התשלום בבנק שבו מנוהל חשבון החברה,.

אישור העסקה באפליקציית ביט מותנה באישור חברת ביט ואישור העסקה ע"י החברה.

אספקה והובלה

זמני האספקה להם מתחייבת החברה הינם 3-10  ימי עסקים כמקובל.
ימי שישי, שבת, ערבי חגים ומועדים וימי חגים ומועדים לא ייספרו במניין ימי האספקה.
המוצרים השונים יסופקו באמצעות שרות שליחים ואו דואר ישראל .

משלוחים

דמי המשלוח וכן המחירים המוצגים באתר האינטרנט – תקפים לקנייה מאתר האינטרנט שלנו בלבד.
במידה ואין באפשרות חברת המשלוחים לבצע את המשלוח (מכל סיבה שהיא – ובכלל זה מזג אוויר, מצב בטחוני, סיכון מיוחד, אי זמינות, דואר נע, ליישובי יהודה ושומרון או השטחים) זמן האספקה עשוי לקחת עד 15 ימי עסקים (בהתאם לתנאי חברת השליחויות).

 חברת נייצ'רס גרין ש.י בע"מ תעדכן את הלקוח/ה באם ישלחו המוצרים בדרך דואר ישראל וזמן האספקה המשוער.

מדיניות החזרת מוצרים

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה לדוא”ל של חברת נייצ'רס גרין ש.י בע'מ. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית כל עוד לא חלפו 7 יום מתאריך קניית המוצר ובמצב תקין וסגור בלבד.
באם בין מועד ההזמנה ובין מועד האספקה יוטל היטל ו/או מס שיש בהם כדי לשנות את המחיר אזי ההפרש יחול על הלקוח/ה ללא כל תנאי נוסף וחברת נייצ'רס גרין ש.י בע"מ  תהיה רשאית לחייב את כרטיס האשראי בסכום זה.

חברת נייצ'רס גרין ש.י בע"מ רשאית לפי שיקול דעתה וללא כל חובה ו/או צורך לנמק את החלטתה להודיע על ביטול העסקה ו/או ההזמנה ו/או ההתקשרות ולבטל את החיוב של הלקוח/ה ו/א המשתמש/ת ולנ"ל לא תהא כל טענה, תביעה ו/או דרישה כנגד חברת נייצ'רס גרין ש.י בע"מ בגין כך.

חברת נייצ'רס גרין ש.י בע"מ אינה מתחייבת לספק את השירותים כולם או חלקם ו/או להפעיל את האתר למשך זמן כלשהו והחברה שומרת על זכותה לסגור את האתר ו\או לבטל מכירה על פי שיקול דעתה באם יתברר לה שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית באתר.

מובהר ומותנה כי הדין החל על כל התקשרות ו/או על כל עניין הנובע מתקנון זה ו/או נוגע אליו הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים בעפולה בלבד.

חברת נייצ'רס גרין ש.י בע"מ נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח/ה, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה. כמו כן, החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של נייצ'רס גרין ש.י בע'מ. 
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

נייצ'רס גרין ש.י בע'מ.

האתר נבנה ע"י Studio Shore

© כל הזכויות שמורות 2019 – NaturesGreen